GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Terrin 8001412
nr 800 1412
Terrin
Kina, 1700-/1800-tal, längd: 34
Kondition: hänklar med skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 7 januari 2013
kl 19:34:08
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr